sennik onlineCzysta woda


Sen o czystej wodzie symbolizuje stan twojej psychicznej równowagi. Jest to też motyw, który zapowiada w życiu szczęście, harmonię i pomyślność w miłości.
Również korzystnym znakiem jest sen o wodzie w pełni przejrzystej. Oznacza on bowiem, że spodziewać się możesz teraz wielu korzyści i sukcesów.
Jeżeli natomiast śni ci się brudna woda, bardzo mętna może to oznaczać, że jesteś osobą bardzo niepewną siebie, masz dosyć materialistyczne podejście do życia. Sen taki może się też pojawiać w momentach, kiedy borykasz się z bardzo trudnymi sytuacjami w życiu.
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest wzburzona woda to sen taki zapowiada ci równie burzliwy czas w życiu. Doświadczysz teraz sporo trosk i problemów.
Sen, w którym widzisz w wodzie swoje odbicie przestrzega cię przed tym, aby nigdy nie ulegać iluzjom.
Ciepła woda to niekorzystny znak. Taki sen zapowiada nadejście poważnej choroby, która może trwać przez bardzo długi czas.
Jeżeli śni ci się, że pijesz wodę to jest to pomyślna wróżba. Sen o piciu wody oznacza bowiem, że zawsze żyjesz w zgodzie z potrzebami swojego ciała jak też swojej duszy. Jeśli jednak we śnie pijesz wodę, która jest ciepła to może to być znak, że twój tryb życia nie jest do końca właściwy.
Sen o pływaniu w rzece albo jeziorze zapowiada poważne niebezpieczeństwa w twoim życiu.
Jeżeli w swoim śnie widzisz dom, do którego wpływa rzeka o bardzo czystej wodzie oznacza to, że już wkrótce pojawi się w twoim życiu wpływowy człowiek, który bardzo ci pomoże.
Jeżeli we śni widzisz jak rzeka wypływa z domu oznacza to, że jesteś osobą władczą i bardzo chcesz rządzić innymi osobami.
Niewielkie jezioro jako główny symbol senny to nawiązanie do bardzo zaradnej żony.
Sen, w którym wyraźnie słyszysz szum wody zapowiada powrót podróżnika z dalekiej wyprawy.
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest woda święcona jest to znak, że ciągle dążysz do ideału, chcesz też zdobywać nowe wartości duchowe.
Woda zamarznięta jako symbol senny oznacza, że twoja oziębłość i sztywne zasady nie pozwalają ci do końca czerpać radości z życia.
Jeśli śni ci się, że bardzo boisz się wody to znak, że jesteś osobą o bardzo nerwowym charakterze.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Diana
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Śniło mi się.

użytkownik: Janina
Dodano: 26.11
0
0

Dobry omen.

użytkownik: ~hubertoxyz
Dodano: 16.10
0
0

Zgadzam się w 100% z interpretacją snu, najlepszy sennik online


x