sennik onlineByły mąż

Sen o byłym mężu najczęściej przydarza się kobietom, które nadal tęsknią za wspólnym życiem z partnerem i nie bardzo potrafią się odnaleźć po rozwodzie. Według sennika były mąż może także oznaczać, że nie do końca rozwiązaliśmy wszystkie sprawy z nim związane i musimy to zrobić jak najszybciej jeśli chcemy się uwolnić od przeszłości. Być może sny o byłym mężu związane są również z wątpliwościami kobiety czy aby na pewno podjęły dobrą decyzję decydując się na rozstanie. Znaczenie snu były mąż to również wizyta kogoś z krewnych, którego mogłaś dawno nie widzieć. 

Jeśli we śnie wracasz do byłego męża, tęsknisz za bliskością drugiej osoby. Może jest to czas najwyższy na zaufanie jeszcze raz mężczyźnie i zdecydowanie się na poważny związek, w którym będziesz mogła się spełniać. 

Kiedy bierzesz ponownie ślub z byłym mężem, nie do końca przemyślałaś decyzję o rozstaniu z nim. Teraz podświadomie jej żałujesz, jednak nie warto już wracać do przeszłości. 

Zdrada obecnego partnera z byłym mężem oznacza, że nie doceniasz swojego ukochanego. Może to mieć fatalne skutki dla Twojego związku, więc skup się na Waszej wzajemnej relacji. 

Ponadto sen o byłym mężu może także wskazywać na złość, która w nas pozostała i żywienie do niego urazy o coś co zrobił. Zamiast rozpamiętywać przeszłość powinnaś skupić się na teraźniejszości. Negatywne odczucia z czasem miną, ale nie można ich w sobie hodować i ciągle rozmyślać o tym, co było. 

Kiedy spotykasz we śnie swojego byłego męża może to oznaczać, że podejrzewasz obecnego partnera o zdradę. Jeśli były mąż widziany jest z inną kobietą, to pogodził się on już z końcem Waszego małżeństwa i Ty też powinnaś. 

Gdy śni Ci się były chłopak lub eks partner, budzą się w Tobie dawne emocje i wspomnienia. Romantyczne spotkanie z nim obrazuje ciągle żywe uczucia do dawnego ukochanego. Być może są one także nadal odwzajemniane. Rozmowa z byłym chłopakiem oznacza nierozwiązane sprawy dotyczące zakończonego związku. Powinnaś je jak najszybciej poukładać. Kiedy widzimy go odwróconego do nas plecami, nie żywi on do nas już żadnych uczuć, a nawet może darzyć nas niechęcią. Kłótnia z byłym chłopakiem symbolizuje przechowywanie w pamięci jedynie złych wspomnień z nim związanych z powodu żalu jaki w nas pozostał. Zemsta na byłym chłopaku we śnie jest zaś oznaką chęci pomszczenia na nim naszych krzywd, jakie spotkały nas podczas związku. Nie warto jednak rozmyślać o takich działaniach.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Martyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 14.01
0
0

Sen o byłym mężu czasami do mnie wraca. Może dlatego, że od rozwodu jestem sama.

użytkownik: Zuza
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

użytkownik: Ilona
Dodano: 26.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

użytkownik: ~Marianna
Dodano: 13.03
1
0

zgadza sie tesknie za nim. nie rozumie dlaczego mnie zdradzil..... chcialabym z nim byc

użytkownik: ~Ela
Dodano: 4.02
3
0

Zgadza się brakuje mi bliskości.

użytkownik: ~453dd
Dodano: 10.10
2
1

nie tesknie za swoim mezem a mi sie czesto sni.. chyba te znaczenia sie nie sprawdzaja.

użytkownik: ~Mirka
Dodano: 17.06
2
0

Śniło mi się, że mój były mąż kupił mi dom i ze mną mieszkał

użytkownik: ~Roza
Dodano: 2.06
0
4

Śniło mi się że muj były partner kupił mi sukienkę i kazał mi przymierzyc

użytkownik: ~Amelia75
Dodano: 10.04
4
1

Jak mi się śni mój były mąż to zawsze wróży jakieś kłopoty..


x