sennik onlineByła dziewczyna

Według sennika była dziewczyna widziana we śnie może być symbolem złych nawyków czy błędów, które kiedyś popełniłeś i mogą się one teraz powtórzy. Sen o byłej dziewczynie oznacza też wpadnięcie w pułapkę albo związanie się z kimś, kto będzie przypominał Twoją byłą dziewczynę. Jest to więc rodzaj ostrzeżenia przed tym, by nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że historia może się tak samo zakończyć. Znaczenie snu była dziewczyna kiedy jet ona z Tobą w ciąży to znak, że chcesz do niej wrócić i żałujesz swojej decyzji o rozstaniu czy też tego, że pozwoliłeś jej odejść. Jeśli jednak dziecko nie jest Twoje, powinieneś o niej definitywnie zapomnieć, ponieważ nic dobrego już nie wyniknie z Waszej relacji. Musisz zaakceptować obecny stan rzeczy, co oczywiście nie wyklucza tego, że możesz być z dziewczyną w kontakcie. 

Gdy śni Ci się matka byłej dziewczyny zwiastuje to niedokończone sprawy, które należy wyjaśnić i doprowadzić do końca. Jeśli chcesz się z nią spotkać, podświadomie pragniesz wrócić do byłej dziewczyny. Kiedy we śnie do niej wracasz, zdajesz sobie sprawę z tego, że rozstanie nie było dobrą decyzją, jednak jest już za późno i nie da się odratować Waszej relacji. 

Jeżeli zdradzasz we śnie partnerkę z eks dziewczyną, na jawie nie doceniasz tego co masz i możesz przez to stracić ukochaną osobę. 

Kiedy czujesz obecność byłej dziewczyny, Twój sen obrazuje większą tęsknotę za nią niż Ci się wydaje. Rozmawianie z nią we śnie to marzenia o powrocie do szczęśliwych chwil, bez rozpamiętywania tego, co się między Wami popsuło. Gdy kłócisz się z nią, nie chcesz pamiętać tego co dobre, wolisz myśleć źle o Waszym związku, by uporać się z jego zakończeniem. Jeśli spotykasz ją przypadkiem, być może coś jeszcze jest Wam pisane. Śledzenie jej we śnie to znak, że masz na punkcie ex obsesję. Mszczenie się na byłej dziewczynie we śnie symbolizuje pragnienie oczyszczenia się z niechcianych marzeń, które i tak do niczego dobrego już nie zaprowadzą. Kiedy lekceważysz byłą dziewczynę, starasz się wyrzucić z głowy wspomnienia o niej.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Lena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.

użytkownik: Klaudiusz
Dodano: 26.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: ~Anonim
Dodano: 10.08
0
0

Śniła mi się mija ex. Byliśmy razem w hotelu z moimi znajomymi i ona siedziała na łóżku pietrowym z telefonem strasznie zła na mnie i nie chciała ze mną gadać. Kiedy ją do tego przekonałem napisała mi sms że XYZ to jej nowy chłopak i wtedy się obudziłem.

użytkownik: ~hasan
Dodano: 6.06
0
0

była dziewczyna w koszuli szpitalnej z ogoloną nabrzmiałą głową


x