sennik onlineByć zaatakowanym przez dzika

Sen, w którym atakuje cię dzik to najczęściej nawiązanie do twoich skłonności samodestrukcji. Powinieneś bliżej przyjrzeć się pewnym trudnym sytuacjom w twoim życiu, aby przeanalizować, czy niektóre z nich nie miały wpływu na pojawienie się tych skłonności.
Sen o tym, że jesteś atakowany przez dzika bardzo często tłumaczy się też jako wróżbę poważnej kłótni z kimś bliskim - z rodziny lub wśród przyjaciół. Kłótnia ta może przerodzić się w konflikt, który trwać będzie przez bardzo długi czas.
Jeżeli we śnie spotykasz na swojej drodze dzika, który jest do ciebie bardzo wrogo nastawiony jest to znak, że jakaś osoba zniweczy wszelkie twoje dążenia do realizacji swoich planów. Sen taki może też oznaczać, że na twojej drodze pojawią się wrogowie, którzy będą chcieli za wszelką cenę ci zaszkodzić.
Ucieczka przed dzikiem we śnie będzie zapowiadać nadejście wielu ciężkich dni. Musisz się więc przygotować na pokonywanie przeciwności losu.
Kiedy we śnie zobaczysz lochę z małymi dzikami oznacza to, że czeka cię jakaś bardzo ciężka sytuacja, dlatego musisz teraz uważać w szczególny sposób.
Jeżeli śnisz o tym, że udało ci się złapać dzika jest to zapowiedź bardzo radosnego i pozytywnego doświadczenia w twoim życiu.
Sen o zastrzeleniu dzika zapowiada ci bardzo niebezpieczną przygodę. Tylko od ciebie zależeć będzie czy skończy się ona pozytywnie, czy negatywnie.
Sen, w którym jeździsz na dziku wskazuje ci, że teraz powinieneś swoją energię skupić tylko na pozytywnych wydarzeniach.
W miłości sen o dziku zwiastuje długi romans, który opierać się będzie na pożądaniu fizycznym. Raczej nie pojawią się w nim jakieś większe uczucia.
Dla osoby chorej sen o dziku może wskazywać, że jesień będzie dla niej trudna. Jednak później stan zdrowia poprawi się.
Jeżeli w swoim śnie widzisz dziczą głowę na ścianie to znak, że albo będziesz gospodarzem dużej imprezy, albo też zostaniesz na taką zaproszony.
Spożywanie mięsa dzika we śnie to znak, ze w najbliższym czasie potrzebne ci będzie sporo samozaparcia i dyscypliny.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Franek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: Ola
Dodano: 26.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: ~piotrek22
Dodano: 16.10
0
0

Śniło mi się, że atakował mnie dzik i go zastrzeliłem, czy taki sen zapowiada przygodę?

użytkownik: ~Daniela_875
Dodano: 25.05
0
0

Nigdy zbytnio nie wierzyłam w znaczenie snów, jednak jak się przekonałam po moim ostatnio gdzie mnie atakowało stado dzików to zaczęłam!


x