sennik onlineBliźniaki

Sen o bliźniakach z reguły zwiastuje coś dobrego. Może to być przeminięcie problemów, zmartwień i smutku lub też nadejście dobrych informacji, które na pewno nas ucieszą, a może nawet od dawna na nie czekaliśmy. Według sennika bliźniaki to także zwiastun udanego pożycia małżeńskiego. Co więcej sen ten symbolizuje także poznanie nowego przyjaciela, który okaże się dla nas bardzo ważną osobą. Z drugiej jednak strony znaczenie snu bliźniaki to niekorzystny obrót jakiejś sprawy albo wewnętrzne sprzeczności. Osoba, której śnią się bliźniaki może posiadać dwoistą naturę, która powoduje w niej niezdecydowanie oraz ciągłe wahanie się przed podjęciem decyzji. 

Kiedy masz we śnie bliźnięta, otrzymasz pozytywną wiadomość. Jeśli we śnie je rodzisz, powrócisz szybko do zdrowia fizycznego i psychicznego. Gdy je zobaczysz, Twoje finanse ulegną poprawie. Zdrowe bliźnięta symbolizują wielkie spełnienie. Chore lub słabe to kłopoty w rodzinie. Bliźnięta syjamskie wróżą straty w interesach. Bliźnięta jednojajowe oznaczają duże zadowolenie z siebie. Wychowywanie bliźniaków to trudne życie, jednak będą się w nim zdarzać także wspaniałe chwile. Rozdzielanie bliźniaków we śnie to działanie wbrew naturze, które nie przyniesie nic dobrego. Jeśli śni Ci się, że tracisz swojego bliźniaka, musisz zrezygnować z jakichś przyjemności, co nie będzie wcale łatwe. Dorosłe bliźniaki we śnie zwiastują młody wygląd przez długi czas. 

Jeśli w Twoim śnie bliźnięta na siebie patrzą jest to wróżba przyjaźni i wspólnego porozumienia. Kiedy są odwrócone do siebie plecami, czeka Cię rywalizacja. 

Dzieci widziane we śnie, jeśli są one zdrowe i uśmiechnięte symbolizują zawsze coś dobrego. Chore lub płaczące symbolizują niepowodzenia, problemy i straty finansowe.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.08
0
0

Dzisiaj śniło mi się, że urodziłam bliźniaki, które były bardzo chore. Z reguły nie pamietam snów, ale ten zapadł mi w pamięc. Przestaszyłam się bardzo.

użytkownik: Jagoda
Dodano: 2.07
0
0

Stronka bardzo ciekawa zawiera duży zbiór interpretacji snów

użytkownik: Wiolala
Dodano: 11.03
0
0

Mi się śniło że urodziły mi się bliźniaki. Co może oznaczać ten sen ?

użytkownik: Żaneta
Dodano: 14.01
0
0

Ten sennik należy zdecydowane do moich ulubionych.

użytkownik: Radek
Dodano: 9.01
0
0

Mieć brata bliźniaka chociaż przez chwilkę to jest coś :) Obudziłem się w bardzo dobrym humorze. Super sennik.

użytkownik: Dagmara
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

użytkownik: Eliza
Dodano: 26.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać. Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam.


x