Inne nazwy snu:

sen o byciu pobitym, sen o biciu się

Bicie to czynność powszechnie uważana za przestępczą, jeśli oczywiście nie jest to sport, jest krytykowana i karana, oczywiście to prawidłowe zachowania, gdyż wszelkie przejawy przemocy wobec innych i siebie nie powinny mieć miejsca. W jaki więc sposób należy rozumieć sen o biciu? Co może on oznaczać dla śniącego? Jakie niesie wskazówki i sugestie postępowania? Warto więc skupić się na wszystkich szczegółach snu, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące takiego snu.
sennik onlineBić się

  • Sen, w którym śniący śni, że jest bity lub ma dookoła siebie jakieś przedmioty związane z tą czynnością, to dla niego znak, sugestia podświadomości, że nadeszła odpowiednia pora na rozpoczęcie realizowania swoich planów, nie ma potrzeby odkładania tego na później, gdyż lepsza chwila na to może nie nastąpić, należy więc korzystać z czasu, jaki daje los.
  • Sen o biciu jest również nawiązaniem do życia małżeńskiego, zapowiada szczęśliwe i spokojne chwile w związku. Warto więc pielęgnować swój związek i dbać, by ten dobry czas trwał jak najdłużej.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: _songo13
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 17.01
0
0

Biłem się przez sen z kolegą z gimnazjum.

użytkownik: Victor
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: Tamara
Dodano: 26.11
0
0

Zapowiadają się szczęśliwe i spokojne chwile w związku.


x