Inne nazwy snu:

sen o bibliotece, biblioteka znaczenie snu

Sen o bibliotece niesie wiele ciekawych wskazówek dla śniącej osoby, ważne, by potrafił on właściwie je odczytać i odnieść do swojego życia. Bardzo istotne jest również otoczenie i wszystkie drobne szczegóły, które mogłyby się wydawać nieistotne.
sennik onlineBiblioteka

  • Biblioteka widziana we śnie jest symbolem dążenia do poznania, zdobywaniem wiedzy, kolejnych zdolności, pokonywania swoich słabości intelektualnych. Biblioteka we śnie jest symbolem rozwoju i ciągłej potrzeby poszukiwania sensu życia.
  • Przebywanie w bibliotece we śnie oznacza sukces, który jednak nie będzie łatwym procesem, to sukces, na który śniący czekał bardzo długo i ciężko pracował na osiągnięcie tego celu. 
  • Sen o poszukiwaniu książek w bibliotece może być sugestią, by śniący przeanalizował swoje ostatnie postępowanie, sprawdził, czy wszystko zrobił właściwie, gdyż taki sen jest sugestią, że śniący zapomniał o jakiejś ważnej sprawie. Warto więc jeszcze raz zastanowić się nad swoimi ostatnimi czynnościami, by mieć pewność, że nic nie zostało pominięte.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Karol
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.07
0
0

Sennik super często go czytam

użytkownik: Cedr91
Dodano: 9.01
0
0

Mi szukanie książki przez sen i sprawdzenie znaczenia przypomniało o nie zapłaconych rachunkach :)

użytkownik: Gustaw
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

użytkownik: Zygmunt
Dodano: 26.11
0
0

Biblioteka oznacza otwarcie nowych możliwości.


x