Inne nazwy snu:

czyste buty, nowe buty sennik

Buty są bardzo charakterystycznym elementem ubioru człowieka, odpowiednio dobrane potrafią podkreślić gustowność całego stroju danej osoby.
sennik onlineBiałe buty

  • Potrafią dodać charakteru całej stylizacji, być idealnym uzupełnieniem całego stroju. Niekiedy są piękna para szpilek potrafi poprawić humor na bardzo długi czas. Sen o butach można interpretować na kilka sposobów. Ważne jest zatem ustalenie szczegółów takiego snu, co może w zdecydowanym stopniu ułatwić, ukierunkować ścieżkę interpretacji snu o białych butach. Szczegóły te mogą w znaczny sposób wpłynąć na sposób interpretacji snu. Bardzo istotne znaczenie ma sam kolor butów, biały jest oznaką czystości, niewinności, oznacza pozytywne wskazówki przekazywane przez podświadomość.
  • Jeżeli kobieta zakłada białe buty, które otrzymuje od bliskiej osoby, to oznacza dla niej szczęśliwe chwile, być może spędzone właśnie z ta osobą. Buty, które podaje kobiecie małe, szczęśliwe dziecko to oznacza dla kobiety pojawienie się potomstwa. Sen o białych butach to również zapowiedź podróży.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Klaudia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.07
0
0

Sennik przyjemnie się czyta fajne interpretacje snów

użytkownik: Lidia
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

użytkownik: Weronika
Dodano: 26.11
0
0

Białe buty oznaczają zamążpójście.


x