Inne nazwy snu:

Balkon sennik, sen o balkonie, sen o domu

Balkon to element domu, mieszkania, który łączy jego wnętrze z otwartą przestrzenią. To niejako pomost pomiędzy wnętrzem a zewnętrznym światem. Co zatem mówi sen o balkonie? Motyw senny, jakim jest balkon należy rozpatrywać z kilku perspektyw.
sennik onlineBalkon

  • Należy zwrócić uwagę na jego wygląd, otoczenie, to, co prezentuje się dookoła niego, na widok, jaki można obserwować stojąc na balkonie.
  • Sen, w którym śniący stoi na balkonie, to zobrazowanie jego chęci wzniesienia się ponad innych ze swojego otoczenia. Nieraz ten sen jest zapowiedzią nawiązania nowych znajomości, to szansa na nowe, ciekawe relacje.
  • Kiedy śniący obserwuje z balkonu piękny widok, który jest powodem do zachwytu i radości, to może być spokojny o swoją najbliższą przyszłość, zapowiada się ona dość optymistycznie, pozbawiona jest większych zmartwień i trosk. Odwrotną sytuację przyniesie, jak można się łatwo domyślić, smutny widok z balkonu, kiedy śniący patrzy na zniszczone budynki, zaniedbaną przyrodę. Taki sen zapowiada trudności w przyszłości.
  • Przebywanie na balkonie jest dobrym znakiem, to zapowiedź szczęścia w miłości, odwzajemnienia uczuć i szansa na udany związek.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Ula
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

użytkownik: Edward
Dodano: 26.11
0
0

Ostatnio śniło mi się balkon a na nim księżniczka do mnie machała.

użytkownik: ~kubuŚ
Dodano: 15.10
0
0

Co może znaczyć sen w którym się skacze z balkonu


x