Inne nazwy snu:

jazda autokarem, autobus sennik

Sen o autokarze można interpretować na kilka ciekawych sposobów. Warto się bliżej przyjrzeć i zapoznać ze znaczeniem tego snu.
sennik onlineAutokar

  • Sen o autokarze jest sugestią, by zwrócić większą uwagę na kondycję fizyczną, to znak, że pora na odpoczynek, bardzo potrzeby organizmowi. Pora więc na zaplanowanie urlopu.
  • Jeśli śniący śni, ze jest kierowcą autobusu, to może się spodziewać bardzo nudnej pracy, która będzie w dodatku przynosić niskie dochody. Zbyt długie oczekiwanie na autobus we śnie jest odzwierciedleniem oczekiwania na sukces, który każe długo na siebie czekać. Autokar we śnie to także symbol relacji śniącego z innymi ludźmi. 
  • Piętrowy autobus we śnie to sugestia, by spojrzeć na pewne sprawy w szerszym kontekście, nie tylko z jednego punktu widzenia. Takie szerokie spojrzenie na pewne sprawy pozwoli na podjęcie odpowiedniej decyzji, która będzie mieć wpływ na dalsze życie śniącego. 
  • Widok wypadku autobusowego we śnie to znak, by zająć się własnymi sprawami, przejąć nad nimi kontrolę i nie pozwolić, by inni sterowali życiem.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Ronie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: Urszula
Dodano: 26.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: ~Jadwiga
Dodano: 15.10
0
0

Zgodnie z interpretacją snu postaram się zwrócić większą uwagę na kondycję fizyczną


x