sennik onlineAktor

Sen o aktorze przytrafia się osobie, która musi odgrywać na co dzień jakąś rolę. Być może ma ona również podwójna osobowość. Według sennika aktor pojawiający się we śnie symbolizuje też chęć uzyskania w swoim otoczeniu szacunku, pogoń za sławą i zaszczytami. Co więcej chcemy na siebie zwrócić uwagę innych. Znaczenie snu aktor to silna osobowość oraz cechy przywódcze, kiedy to my nim jesteśmy we śnie. Gdy gramy rolę kogoś innego niż jesteśmy, na jawie zachowujemy się inaczej niż byśmy chcieli. Jeśli we śnie zobaczyliśmy aktora, możemy mijać się z prawdą, a spotkana przez nas osoba ma tak naprawdę dwa oblicza. 

Aktor firmowy we śnie oznacza, że przebywamy w otoczeniu, do którego nie pasujemy. Jeśli aktor jest teatralny, nasze towarzystwo jest od nas nieco starsze. 

Rozmowa z aktorem oznacza, że jesteśmy próżni. Martwy aktor symbolizuje klęskę i nieszczęścia. Ślub z aktorem to przestroga przed przyjemnościami, które mogą być niemoralne. Oglądanie aktora zapowiada nielojalnych przyjaciół. Jeśli jesteśmy mu przedstawiani, musimy być gotowi na problemy z domownikami. Podanie ręki aktorowi przestrzega nas przed plotkowaniem. Kiedy jesteśmy nim zafascynowani, ktoś w prawdziwym życiu chce nas oczernić. 

Sen o aktorze dla kobiety oznacza wstyd i upokorzenie. Dla mężczyzny jest zaś wróżbą konkurencji na drodze do zdobycia ukochanej. Jeśli widzisz jak mężczyzna spędza czas z aktorką, jest to zwiastun problemów i nieszczęść. Kiedy kobieta śni, że jest związana z aktorem, będzie żałowała tego, że uległa chwilowej przyjemności. 

Zmęczony aktor obrazuje kłopoty Twojego przyjaciela. Może on zostać zwolniony z pracy i popaść w długi. Ubogi aktor to symbol zmian, ale na gorsze. Mogą je spowodować nielojalni ludzie w Twoim otoczeniu. Zmarły aktor, który nam się śni oznacza nędzę oraz nieszczęście. Wielu aktorów we śnie to zapowiedź połączenia przyjemnego z pożytecznym. Coś przyniesie Ci duże zyski, podczas gdy wykonywałeś to z przyjemnością. 

Aktorka widziana we śnie symbolizuje zaś nieprzerwane szczęście. 

Piosenkarz symbolizuje zaś rozrywki, którym się poddamy. Kiedy z nim jesteśmy, czeka nas szczęście. Rozmawianie z nim oznacza, że ktoś potrzebuje naszej pomocy. Zakochanie się w piosenkarzu jest wróżba nieszczęścia. Jeśli oglądamy go na scenie, spełni się nasze życzenie.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Adrian
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

Sprawdził się w 100%

użytkownik: Sabinka
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.

użytkownik: Paweł32
Dodano: 26.11
0
0

Ostatnio śniło mi się, że jestem jak James Bond.


x