Inne nazwy snu:

sen o aktorze, aktor sennik

Sen, którego głównym tematem jest aktor bądź aktorka odnosi się w najbardziej ogólnym znaczeniu do obłudnego działania śniącej w ten sposób osoby. Pokazuje jej fałsz i stwarzanie pozorów, ukrywanie siebie pod maską. Bycie aktorem we śnie to dość wymowny znak, symbol, który pokazuje samego siebie. Sen o aktorze ma także pozytywne znaczenie.
sennik onlineAktor filmowy

  • Widok aktora we śnie, przebywanie z nim to szansa na początek bardzo ciekawej znajomości, która wniesie w życie śniącego wiele pozytywnej energii. Jeżeli zaś śniący obserwuje aktora na scenie, może się spodziewać, że ktoś interesuje się jego osobą. Powinien jednak uważać, gdyż interesy tej osoby mogą być nieco podejrzane.
  • Ślub z aktorem to przestroga, sugestia, by zwrócić uwagę na swoje zachowanie, czy na pewno mieści się ono w granicach dobrego smaku. Śniący może wraz z upływem czasu żałować swojego zachowania, ale na to może być za już późno. Sen, w którym śniący śni o sytuacji, w której podaje rękę aktorowi, to przestroga przed plotkami, mogą one w znaczny sposób wpłynąć negatywnie na życie śniącego.
  • Jeśli o aktorze śni kobieta, może się spodziewać w najbliższym czasie niemiłych sytuacji, które staną się źródłem jej upokorzenia. Dla mężczyzny taki sen to ostrzeżenie, że ma on konkurentów, rywali w zdobyciu uczucia kobiety.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Ula
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 14.01
0
0

Sen z aktorem często mi się przydarza po obejrzeniu jakiegoś fajnego filmu.

użytkownik: Xavię
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: Ula
Dodano: 26.11
0
0

Miło poznać kogoś nowego.

użytkownik: ~ja :)
Dodano: 27.02
0
0

Przyśnił mi się mój ulubiony polski aktor, po kilku dniach poznałam fajnego chłopaka w kolejce do kina :)

użytkownik: ~Klaudia
Dodano: 15.10
0
0

Zgadzam się z interpretacją w 100%, najlepszy sennik w internecie


x