sennik onlineAdorator

Sen o adoratorze oznacza zazwyczaj zmiany na lepsze, który być może są przez nas już długi czas oczekiwane. Według sennika adorator jest dobrą wróżba na przyszłość. Zwiastuje on szczęście i powodzenie, szczególnie w sferach miłosnych i zawodowych. Dla zakochanych adorator jest symbolem szczęśliwego związku. Obrazuje on również nasze starania o pewną rzecz, na której nam szczególnie zależy. 

Kiedy we śnie kogoś adorujemy, staramy się osiągnąć coś, co niestety nie jest w naszym zasięgu. Jeśli to nas ktoś adoruje, w naszym związku pojawią się nieszczere uczucia lub emocje. Posiadanie adoratora we śnie to symbol komplikacji w sprawach sercowych. Natrętny lub niechciany adorator jest ostrzeżeniem przed wejściem w czyjąś prywatną przestrzeń. Taniec z adoratorem to wróżba nadejścia nowego związku. Znaczenie snu adorator, kiedy dostajemy od niego kwiaty to podniesienie się naszej samooceny. 

Gdy widzimy jak toś kogoś adoruje, powinniśmy uważać, bo może nas oszukać ktoś bliski. Kiedy adorator został przyłapany w niezręcznej sytuacji, zmienią się na lepsze kontakty z osobą, którą on adorował. Dawny adorator jest symbolem powrócenia do naszego życia jakiejś sprawy z przeszłości. Musimy ją rozwiązać, bo inaczej jeszcze długo będzie o sobie dawała znać. 

Kiedy ukrywamy się przed kimś, być może i adoratorem, sen ten należy rozumieć jako ostrzeżenie przed za szybkim tempem naszego życia oraz problemami zdrowotnymi, jakie mogą z tego wynikać. Nasz organizm może się buntować i żądać od nas wypoczynku. Powinieneś zwrócić uwagę teraz na swoje zdrowie.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Janina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: Janina
Dodano: 26.11
0
0

Ostatnio śniło mi się, że znalazłam sobie nowego adoratora.


x